0
  2

  Przewodnik Duchowy

   Usł. Pozostałe / / Popularny

  150,00 zł

  Utracenie zdolności wnikliwego patrzenia na siebie samego jest jedną z poważnych przeszkód na drodze własnego życia; odbiera nam ono nawet świadomość tego, czego naprawdę potrzebujemy, aby pogłębić naszą miłość do drugiego człowieka ale i do siebie samego. Głęboki niepokój, płynący z pewnością z tego właśnie braku znajomości siebie zakłóca nierzadko naszą zdolność postrzegania tego, co jest nam naprawdę potrzebne w różnych momentach naszego życia.
  Przewodnik duchowy nigdy nie narzuca się osobie, która poszukuje towarzyszenia. Nie decyduje o podjęciu towarzyszenia, lecz jest wybierany przez osobę, która pragnie wejść w tę relację. Nie narzuca swego charyzmatu duszy drugiego człowieka; ten ostatni winien zapragnąć go z własnej i nieprzymuszonej woli. Przewodnictwo może bowiem istnieć jedynie w klimacie rosnącego zaufania, które towarzyszący może wzbudzić jedynie wówczas, gdy zaproszony jest do niej z woli drugiego.
  Staram się pomóc ludziom, służąc swoim doświadczeniem i mądrością. Sama również mam przewodnika, jest nim sam BOG.Tak moi kochani to Bog z którym rozmawiam,Który Sam mnie wybrał i powiedz” Idz i paś moje baranki” Od tego czasu posiadam dar Jasnowidzenia, lecze enerią na odległość jak i jestem Przewodnikiem Ducowycm,. Jeśli ktoś czuje się rozdarty, to może być sygnał, że coś jest nie tak. Szanuję nasze prawo wyboru i wolną wolę, i nie musicie mnie słuchać.
  Pomagam zrozumieć nasze rozterki, pomagam (jeśli moge) usuwać stare, obciążające zapisy, oczyszczam i doenergetyzowuje, kiedy tego potrzebujecie. Czasem moje wskazówki są powiedziane bardzo wprost, a czasem z humorem i w sposób bardziej symboliczny.
  Nie ma dwóch takich samych sesji. Przekazy są tak różne, jak my jesteśmy różni. Podobni, ludzcy, ale bardzo unikalni i niepowtarzalni.

  • Listing ID: 46988
  Kontakt

  dominika domina811@wp.pl 601354939 www.jasnowidz.euBiałystok Show Phone Number ***** http://www.jasnowidz.eu

  Kontakt z właścicielem