0
  1

  Rytuał wejścia w podświadomość

   Usł. Pozostałe / / Popularny

  100,000,00 zł

  Rytuały i Zaklęcia miłosne mogą sprawić, że to, na co czekasz z wielkim utęsknieniem, za chwilę stanie się prawdą. Zgadza się, mowa o uczuciu twojego wymarzonego mężczyzny. Niektóre rytuały magiczne potrafią przyciągnąć miłość konkretnej osoby, inne służą zwabieniu wyśnionego ideału, bez podawania konkretnego imienia. Rytuały i Zaklęcia na miłość były mocno zakorzenione w kulturze dawnych Słowian, a wiele z nich praktykowanych jest do czasów współczesnych. Każde z nich kryje w sobie wielką moc, toteż należy używać ich z rozwagą, Dlatego proponuje Rytuał wejścia w Podświadomość.

  Najlepszy rytuał ,który mogę polecić to wejście w czyjąś podświadomość, bo jak wiadomo to ona kieruje naszym życiem. Tak naprawdę to czy idziemy w prawo czy lewo mówi nam podświadomość, każda myśl pochodzi od niej. Dlatego pracuje właśnie na podświadomości.

  Ten rytuał wykonuje zawsze z klientem badz klientką przez telefon bądz komunikator wg. potrzeb klienta .Wprowadzam Cię w czyjąś podświadomość ,gdzie tak naprawdę to TY mówisz ,co druga osoba ma robić np. żeby napisała , żeby wróciła, żeby się zmieniła ,nie piła, nie krzyczała i wszystko co tylko chcesz.

  ten rytuał jest w pełni bezpieczny i zawsze skuteczny.

  Tu masz pewność , że jest on wykonany ponieważ w nim uczestniczysz a mało tego doświadczasz różnych doznań ,które towarzyszą w trakcie rytuału .

  Serdecznie zapraszam by polepszyć swoje życie ale tez niejednokrotnie i innych .

  • Listing ID: 46990
  Kontakt

  Dominika domina811@wp.pl 601354939 www.jasnowidz.euBiałystok Show Phone Number ***** http://www.jasnowidz.eu

  Kontakt z właścicielem