0
  2

  Spin Master Psi Patrol- Wielopak pojazdów

   Dla Dzieci / Dodane 3 tygodnie temu

  115,00 zł

  Psi Patrol jest gotowy pędzić na ratunek szybciej niż kiedykolwiek wcześniej w tych wspaniałych pojazdach. Ten zestaw zawiera 6 metalowych pojazdów w skali 1:55, w tym ekskluzywne wersje osniezonych pojazdów Chase’a i Marshalla. Dzięki autentycznym detalom i grafice, ruchomym kołom i metalowym odlewom te samochodziki wyglądają wspaniale. Każdy ze szczeniaków ma na sobie specjalny strój i jest umieszczony na stałe w samochodziku. W dodatku ich uszy wyglądają jakby powiewały na wietrze. Ten zestaw to świetny pomysł na prezent lub początek kolekcji dla małego fana Psiego Patrolu.

  Psi Patrol to światowy hit emitowany w 47 krajach! Serial opisuje perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt – Marshalla, Rubble’a, Chase’a, Rocky’ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryder’em wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.

  Specyfikacja :
  Rodzaj produktu : Pojazdy 
  Seria : Psi Patrol
  Wiek : Od 3 lat
  Płeć : Dla chłopców i dla dziewczynek
  Zasilanie : Brak

  Dodatkowe informacje :
  • Długość samochodu 7,5 cm
  • 6 pojazdów
  • Możliwość odgrywania scen z filmu 
  • Metalowa konstrukcja 

  Gwarancja :
  24 miesiące ( gwarancja producenta)

  https://www.al.to/p/1010424-pojazd-tor-i-garaz-spin-master-psi-patrol-wielopak-pojazdow.html?partnerid=100174427&sm12=MTM=&ts=1630934900&token=

  • Listing ID: 41831
  Kontakt

  Białystok *****

  Kontakt z właścicielem