0
  3

  Studia: dziennikarstwo, pedagogika, psychologia

  / Popularny

  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa zaprasza na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunkach: dziennikarstwo, pedagogika oraz psychologia.

  W ramach studiów I stopnia (licencjackich) na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna” studenci otrzymują kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodzie dziennikarza i innych profesjach, w których liczy się szeroko pojęta komunikacja społeczna, w tym związanych z reklamą, edukacją medialną i public relations.
  Studenci uzyskują gruntowną wiedzę z obszaru dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz praktyczne umiejętności związane z wystąpieniami przed kamerą, pracą z mikrofonem i autoprezentacją, a także z obsługą nowoczesnego sprzętu w studiu telewizyjnym i radiowym.

  Studia pedagogiczne są adresowane głównie do osób, które wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze edukacyjnym.
  W ofercie WWSH znajdują się:
  3-letnie studia licencjackie i 2-letnie studia magisterskie na kierunku „Pedagogika”, m.in. w specjalnościach „Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną”, „Edukacja dla bezpieczeństwa”, „Pedagog szkolny z terapią pedagogiczną”; 5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku „Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna”; studia podyplomowe, m.in. „Mediacje szkolne”, „Pedagogika dla osób bez przygotowania pedagogicznego”, „Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury”.

  Psychologia należy do najczęściej wybieranych kierunków studiów w Polsce.
  5-letnie jednolite studia magisterskie na kierunku „Psychologia” pozwalają rozwinąć myślenie krytyczne, poznać i zrozumieć mechanizmy rządzące ludzkimi emocjami i relacjami międzyludzkimi, zbudować warsztat metod badawczych pomocnych w analizie ludzkich zachowań, nauczyć się wrażliwości i empatii oraz tego, jak pomagać ludziom przezwyciężać ich problemy.
  Oferta studiów psychologicznych WWSH obejmuje specjalności „Psychologia kliniczna” oraz „Psychologia biznesu i doradztwa zawodowego”.

  Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:
  Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa
  ul.Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa
  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja@wwsh.edu.pl

  WWSH

  • Listing ID: 39172
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem