0
  1

  Studia zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe, MBA

  / Popularny

  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie na kierunkach zarządzanie oraz logistyka.

  Zarządzanie to kierunek studiów przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą w przyszłości pracować na stanowiskach kierowniczych różnych szczebli lub sprawdzić się jako przedsiębiorcy.
  Cieszy się on dużą popularnością zarówno wśród świeżo upieczonych absolwentów szkół średnich, jak i osób z pewnym doświadczeniem zawodowym, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie.
  W ramach studiów na kierunku zarządzanie studenci mają możliwość wyboru dziedziny, która najbardziej odpowiada ich zainteresowaniom i z której chcieliby pisać pracę licencjacką.
  W ofercie WWSB znajdują się następujące specjalności: Zarządzanie przedsiębiorstwem, Zarządzanie zasobami ludzkimi i Logistyka przedsiębiorstw.
  Studia na kierunku zarządzanie to także okazja do odbycia praktyk zawodowych w wybranych firmach i możliwość sprawdzenia, czego oczekują od absolwentów potencjalni pracodawcy.

  Studia na kierunku logistyka przygotowują do pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, koordynacją i organizacją obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych.
  Rosnące zainteresowanie studiami logistycznymi jest związane z dynamicznym rozwojem branży, która stale poszukuje wykształconych specjalistów.
  W ramach kierunku logistyka WWSB proponuje następujące specjalności: Logistyka przedsiębiorstw i magazynowanie, Logistyka transportu i spedycji oraz Zarządzanie w logistyce.

  Oferta WWSB obejmuje również studia licencjackie i magisterskie na kierunku bezpieczeństwo narodowe oraz studia podyplomowe: cyberbezpieczeństwo, zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA).

  Zachęcamy do zapoznaniasię z pełną ofertą edukacyjną w witrynie wwsb.edu.pl

  Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu.

  Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:

  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
  ul. Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa

  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl

  WWSB

  • Listing ID: 38198
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem