0
  3

  Studia: zarządzanie, logistyka, bezpieczeństwo narodowe

  / Popularny

  Jeżeli interesuje Cię rozwój osobisty i uzyskanie dobrego wykształcenia, mamy ofertę właśnie dla Ciebie!
  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu (WWSB) zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: zarządzanie, logistyka oraz bezpieczeństwo narodowe.

  Zarządzanie to kierunek studiów, który cieszy się dużą popularnością wśród absolwentów szkół średnich oraz osób już pracujących, które chcą poszerzyć swoją wiedzę.
  Studia licencjackie i magisterskie w zakresie zarządzania zapewniają uniwersalne wykształcenie umożliwiające znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia, awans w hierarchii służbowej i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia własnej firmy.

  Studia logistyczne to doskonały wybór zwłaszcza dla osób dysponujących zdolnościami organizacyjnymi i umiejętnościami w zakresie planowania.
  Absolwenci studiów licencjackich na kierunku logistyka mają możliwość znalezienia ciekawej i dobrze płatnej pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, organizacją i koordynacją obiegu materiałów i produktów w firmach transportowych, produkcyjnych i handlowych w kraju i za granicą.

  Studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe mają na celu odpowiednie przygotowanie kadr zdolnych sprostać wyzwaniom związanym z zagrożeniami współczesnego świata.
  Studia zapewniają wiedzę teoretyczną w zakresie bezpieczeństwa i umiejętności praktycznego działania w sytuacjach kryzysowych.
  Absolwenci studiów licencjackich i magisterskich na kierunku bezpieczeństwo narodowe mają możliwość zatrudnienia w podmiotach związanych z działaniami na rzecz bezpieczeństwa, m.in. w służbach mundurowych, administracji publicznej i przedsiębiorstwach prywatnych.

  W ofercie Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu znajdują się także studia podyplomowe: Cyberbezpieczeństwo, Zarządzanie nieruchomościami oraz Master of Business Administration (MBA).
  Z pełną ofertą studiów można zapoznać się w witrynie wwsb.edu.pl.
  Zajęcia w trybie dziennym i zaocznym odbywają się w siedzibie Uczelni na Powiślu.

  Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji:

  Warszawska Wyższa Szkoła Biznesu
  ul. Smulikowskiego 6/8
  00-389 Warszawa
  tel.: +48 690 890 760
  e-mail: rekrutacja@wwsb.edu.pl

  WWSB

  Nie zwlekaj. Zapisz się już dziś!

  • Listing ID: 39047
  Kontakt

  Kontakt z właścicielem