0
  55

  Szkolenia SEP Białystok - elektryczne 1kV, gazowe, grzewcze

  Popularny 

   Na Sprzedaż / Dodane 1 miesiąc temu

  W Białymstoku organizujemy szkolenia SEP G1 – elektryczne, G2 – grzewcze, G3 – gazowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz kurs dla siebie.

  Szkolenia SEP w Białymstoku

  SEP G1 – elektryczne
  SEP G2 – grzewcze
  SEP G3 – gazowe

  Najbliższe terminy kursów SEP w Białymstoku

  Szkolenia SEP ONLINE (szkolenie SEP G1/G2/G3 + egzamin) w każdy dzień roboczy
  30/09/2021 szkolenie G1/G2/G3 + egzaminy stacjonarne
  14/10/2021 szkolenie G1/G2/G3 + egzaminy stacjonarne
  21/10/2021 szkolenie G1/G2/G3 + egzaminy stacjonarne
  28/10/2021 szkolenie G1/G2/G3 + egzaminy stacjonarne

  Zapisy

  tel:322308798
  szkolenia SEP  Kurs SEP G1 – uprawnienia elektryczne

  Wielu elektryków boi się niebezpieczeństw związanych z pracą z elektrycznością. Ważne jest jednak, aby wiedzieć, że istnieje sposób, aby zostać przeszkolonym i pozostać bezpiecznym przez cały czas – szkolenie SEP Białystok. Tego typu szkolenie nauczy Cię, jak nie tylko efektywnie, ale i bezpiecznie wykonywać swoją pracę bez narażania życia swojego i innych. Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat tego szkolenia!
  Kurs SEP 1 kV to świetny sposób, aby zostać elektrykiem. Dzięki tej licencji możesz legalnie pracować z urządzeniami elektrycznymi. Oprócz wiedzy na temat bezpieczeństwa, uzyskasz również dostęp do wszelkiego rodzaju informacji związanych z urządzeniami elektrycznymi, co pomoże Ci w przyszłej karierze zawodowej! Do prac przy urządzeniach, instalacjach i sieciach elektroenergetycznych o napięciu do 1 kV i powyżej (w tym agregaty prądotwórcze, urządzenia elektrolizy itp.) można uzyskać uprawnienia w dwóch kategoriach:D -dozoru lub kategorii E – eksploatacji. To świadectwo kwalifikacji jest ważne przez 5 lat – ale niech to Cię nie zniechęca. Na kurs SEP można zapisać się również online, więc już dziś zrób krok w swoją przyszłość!

  Szkolenie SEP online

  Weź udział w kursie SEP online, aby móc uzyskać certyfikat bez wychodzenia z domu. Jest to szczególnie ważne w czasach pandemii, kiedy konieczne jest podjęcie środków ostrożności i trzymanie się z dala od osób zarażonych lub zagrożonych infekcją. Kursy online są również doskonałym sposobem na uzyskanie certyfikatu, gdy testy na miejscu nie są możliwe ze względu na lokalizację za granicą.
  Zdobądź swój certyfikat SEP bez żadnych problemów. Egzamin online może wydawać się trudny, ale warto podjąć wysiłek, aby uzyskać ten certyfikat! Specjaliści służą pomocą w czasie rzeczywistym na każdym etapie procesu – i wszyscy są naprawdę przyjaźni. To inwestycja w siebie: weź głęboki oddech, kliknij w przycisk „zapisy” i pozwól, aby ci profesjonaliści pomogli ci dokonać wielkich rzeczy!

  Kurs grzewczy SEP G2

  Aby uzyskać licencję G2 SEP, musisz zdać egzamin potwierdzający Twoje kwalifikacje i wiedzę. Aby jak najlepiej przygotować naszych uczestników do egzaminu, podczas zajęć poruszamy wiele różnych tematów. Aby zapisać się na nasze szkolenie SEP G2 – uprawnienia elektryczne musisz mieć skończone 18 lat

  Uprawnienia gazowe – kurs SEP G3

  Prowadzimy kompleksowe kursy gazowe, dzięki którym uczestnicy przygotowują się do zdobycia odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Jedyne wymagania to wykształcenie minimum podstawowe i wiek 18 lat.

  Egzamin SEP Białystok

  Zdobycie certyfikatu SEP jest trudne i trzeba się do niego uczyć. Egzamin online daje praktyczną wiedzę, ale bądź przygotowany. Możesz uzyskać pomoc od naszych instruktorów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

  Odnowienie uprawnień SEP w Białymstoku

  Świadectwo kwalifikacji SEP jest ważne przez 5 lat – potem należy je odnowić. Można to jednak zrobić również online z pomocą doświadczonego instruktora! Wszystkie kursy są dostosowane do indywidualnych potrzeb i harmonogramu uczestników, tak aby mieli oni czas na wszystko inne w życiu, jednocześnie otrzymując wysokiej jakości edukację.

  • Listing ID: 41136
  Kontakt

  Białystok https://szkolenia-emka.pl/

  Kontakt z właścicielem