Technik sterylizacji medycznej - zawód w rok!

Szukam Pracownika / Dodane 2 tygodnie temu

Rekrutacja NOWY SEMESTR
    NOWOŚĆ W OFERCIE- Technik sterylizacji medycznej
    Chcesz zdobyć nowy zawód i pracować w dobrze płatnej pracy? Sprawdź kierunki, które oferujemy i zapisz się już dziś. .
    Technik sterylizacji medycznej – trwa dwa semestry (1 rok) w systemie zaocznym i kończy uzyskaniem państwowego tytułu technika sterylizacji medycznej. Zapewniamy naukę w formie wykładów, ćwiczeń i zajęć praktycznych.
    Technik sterylizacji medycznej to stosunkowo nowy zawód w medycynie. Odpowiada on za zapewnienie czystości mikrobiologicznej sprzętu używanego do diagnozowania i leczenia w placówkach medycznych, gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych itp.
    Technik sterylizacji medycznej samodzielnie wykonuje proces dekontaminacji czyli wieloetapowego przygotowanie sprzętu, którego efektem jest wyrób bezpieczny w użyciu dla żądanego poziomu czystości mikrobiologicznej.
    Nie musisz mieć matury, wystarczy ukończona szkoła średnia.
    Więcej informacji pon.-pt. w godz. 9 – 17 pod numerem telefonu:
    tel: 605 202 333, 662 231 142
    Sekretariat: