Patronat medialny

Organizujesz ciekawe wydarzenie? Chcesz je wypromować i potrzebujesz wsparcia medialnego? Skorzystaj z naszej pomocy. Poinformujemy o Twojej propozycji naszych czytelników. Obejmujemy patronatem medialnym koncerty, festiwale, konkursy, festyny, spektakle teatralne, imprezy sportowe, a także wszystkie inne ważne dla mieszkańców miasta i regionu wydarzenia.
Co możemy dla Ciebie zrobić:
prezentacja wydarzenia w postaci artykułu lub serii artykułów
możliwość wykonania relacji na podstawie materiałów nadesłanych przez organizatora lub przygotowanych przez naszego reportera
prezentacja zdjęć i materiałów wideo z wydarzenia objętego patronatem
możliwość umieszczenia reklamy w formie bannerów lub linków sponsorowanych w portalu MiastoBialystok.pl (zgodnie z indywidualnymi ustaleniami)
Czego oczekujemy w zamian:
zamieszczenia logo portalu MiastoBialystok.pl w materiałach promocyjnych (plakaty, ulotki, spoty)
zamieszczenia logo portalu na stronie internetowej organizatora (w formie podlinkowanej)
możliwości promocji w miejscu odbywania się wydarzenia (banery, rollupy) oraz umożliwienie rozdawania ulotek/wizytówek portalu
wejściówek / biletów dla czytelników portalu (rozdawanych w formie konkursu)
umożliwienia naszym dziennikarzom przeprowadzenia relacji, wywiadów, fotorelacji
Jak ubiegać się o patronat:
Prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia z pomocą formularza dostępnego na stronie w dziale kontakt lub bezpośrednio wiadomości na adres redakcja@miastobialystok.pl W treści powinna znaleźć się nazwa wydarzenia, miejsce w którym będzie się odbywać, planowana data oraz krótki opis. Dodatkowo prosimy również o pozostawienie danych kontaktowych. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć w celu ustalenia szczegółów.

Redakcja może być patronem medialnym wraz z każdym innym medium z regionu, nie widzimy przeciwwskazań.