Czy wiesz, że pościel z satyny bawełnianej korzystnie wpływa na zdrowie?

Pościel z satyny bawełnianej to wysokiej jakości produkt, który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Posiada ona najlepsze właściwości bawełny oraz elegancki wygląd satyny. Łączy w sobie wiele korzyści dla zdrowia i codzienną funkcjonalność. Dowiedz się więcej!

0
138

Dla Twojego zdrowia

Pościel z satyny bawełnianej dostępna w ofercie Pikko HOME to nie tylko piękna ozdoba sypialni, ale i rozwiązanie dobre dla zdrowia. Niespokojna noc lub nieprzyjemne materiały, mogą wpłynąć na samopoczucie w ciągu dnia. Podczas snu, skóra potrzebuje możliwości swobodnego oddychania, dlatego pościel powinna być przewiewna i miła w dotyku. Bardzo istotny jest wybór odpowiedniego materiału na pościel, satyna bawełniana więc sprawdzi się doskonale.

Wrażliwa skóra

Skóra w trakcie snu, może ulegać podrażnieniom oraz otarciom. Gładki materiał i przewiewność to podstawa wysokojakościowej pościeli. Naturalność tkaniny, jaką charakteryzuje się satyna bawełniana, gwarantuje bezpieczeństwo. Dlatego pościel ta sprawdzi się dla osób, które mają wszelakie problemy skórne. Przewiewność pozwala skórze na oddychanie i regenerację w nocy. Takie schorzenia jak atopowe zapalenie skóry lub łojotokowe zapalenie skóry, wymagają szczególnej ostrożności w dobieraniu materiałów mających ze skórą styczność.

Potliwość

Satyna wykonana z bawełny jest tkaniną odprowadzającą wilgoć. Oznacza to, że nigdy więcej nie będziesz odczuwał pocenia się podczas snu. Ciepłe, letnie noce przestaną stanowić problem i nie będziesz musiał wybierać pomiędzy spaniem bez przykrycia lub wysoką temperaturą pod kołdrą. Jest to materiał, który posiada właściwości chłodzące latem oraz doskonale utrzymuje ciepło w chłodniejsze pory roku.

Alergia

Gładka tkanina jest bardzo prosta do oczyszczania z kurzu domowego. Dlatego też nadaje się dla alergików. Roztocza kurzu domowego, będziesz mógł bardzo łatwo usunąć, zapewniając sobie spokojny sen bez uciążliwych dolegliwości.

Funkcjonalność i estetyka

Pościel z satyny bawełnianej jest nie tylko funkcjonalna, korzystnie wpływając na zdrowie, ale także bardzo elegancka. Gładka faktura i połyskliwość nadają jej wyjątkowy wygląd ekskluzywnej tkaniny. Wizualna strona pościeli zachwyci Cię, nawet jeśli masz wysokie wymagania i pozwoli na zachowanie klasy oraz stylu w sypialni. Posiadając taką pościel, nie będziesz potrzebować dodatkowej narzuty lub pledu na swoje łóżko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here