Tydzień Małżeństwa w Białymstoku

0
67

Co robić, by nie psuć wzajemnych relacji? Na czym polega partnerstwo i bliskość? Czy można ponownie zakochać się w małżonku? W Białymstoku dziś (7.02) rozpoczął się Tydzień Małżeństwa, który potrwa do walentynek.

Tydzień Małżeństwa to dni pełne wykładów, warsztatów, treningów, konsultacji psychologicznych dla par, które chcą umocnić lub naprawić swój związek, albo po prostu dowiedzieć się więcej o sobie i swoim związku. Każdy kolejny dzień tego cyklu poświęcony jest odrębnym zagadnieniom. Oprócz wykładów nie zabraknie wspólnych ćwiczeń, a nawet zajęć tanecznych.

Spotkania z trenerami odbywają się w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3. Koordynatorem wydarzeń Tygodnia Małżeństwa jest Stowarzyszenie Innowatorów Edukacji, partnerem głównym – Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji INTEGRA. Miasto Białystok wsparło finansowo organizację tego wydarzenia, a prezydent objął je patronatem honorowym.

Tydzień Małżeństwa został w Białymstoku i w kraju zorganizowany po raz trzeci. Jest to międzynarodowa kampania społeczna promująca wartość szczególnej więzi kobiety i mężczyzny, jaką jest małżeństwo. Szczegółowe informacje o kampanii można znaleźć na stronie www.tydzienmalzenstwa-bialystok.pl.

Spodobał Ci się artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here