Dzień dziecka na sportowo

0
30

Stadion Miejski w Białymstoku wyprzedził nieco kalendarz i sprawił niespodziankę dzieciom w ostatni majowy weekend. Na wszystkich uczestników, z okazji Dnia Dziecka, czekało wiele sportowych rywalizacji.

Przez cały dzień na Stadionie Miejskim w Białymstoku pojawiło się aż 12 tys. osób. Na wszystkich czekało wiele atrakcji przygotowanych przez stadion oraz kilkudziesięciu partnerów. Wśród różnorodnych stoisk, zabaw i wydarzeń towarzyszących każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

– Stadion Miejski przygotował bogaty program rozrywkowy. Dzięki temu całe rodziny mogły ciekawie i aktywnie spędzić tam czas – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Organizatorzy przygotowali wiele zajęć, animacji i pokazów. Każdy mógł skorzystać m.in. z malowania twarzy, zagrać w gry planszowe, sprawdzić swoją wiedzę o kolei, poskakać na trampolinach. Odbyły się też konkursy z upominkami i drobnymi gadżetami.

Tegoroczny Dzień Dziecka pokazał po raz kolejny, że Stadion Miejski to dobre miejsce do organizacji różnego typu wydarzeń. Dzięki ogromnej przestrzeni i kreatywności organizatorów ten sportowy obiekt stał się miejscem niezapomnianych wrażeń.

(oprac. Kamila Bogacewicz)

fot. Stadion Miejski w Białymstoku

bialystok.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here