Smakołyki, kawa, a wieczorem film. Sobota w ogrodzie Branickich

0
25

To będzie już drugie w tym roku Podlaskie Śniadanie Mistrzów. Warto zajrzeć do ogrodu pałacu Branickich w sobotę (21 lipca). 

Zabierzcie partnera, przyjaciół, rodziców i dzieciaki, jeśli macie – weźcie czworonoga, koniecznie spakujcie koc i spędźcie z nami tę radosną, leniwą sobotę!

Drugie spotkanie to Rozsmakowani w kinie – każda restauracja przygotuje przynajmniej jedno danie inspirowane wybranym filmem, postacią lub aktorem. W programie jest też wiele dodatkowych atrakcji.

Jak co roku nie zabraknie aromatycznych kaw i orzeźwiających lemoniad, będą lody, coś na słodko i propozycje dla wegan. W Strefie Producentów znajdziecie swoje ulubione produkty z naszego regionu!

RESTAURACJE I KAWIARNIE: Doho Sushi, Z Drugiej Strony Rynku, Cechowa, bistro Dobra Zmiana, Tartalina, Parniczek, Kwestia Czasu, Trattoria Gallo Nero, Hot Burger Bistro, Kawiarnia Zachodnia, SweetFit, 7 Metod, Rowerowa – Mobilne Kawiarnie, Pięć Dębów i Stara Szkoła.

PRODUCENCI: Olejowy Raj, JaglAnka, Pigwoniada, Dworzysk, SVOJE, palarnia kawy La Kafo, Cytrynowe Królowe, a także świeże chleby, miody i oscypki prosto z gór.

Organizatorzy wracają też do wspomnień z pierwszej edycji – w tym roku znów częścią Podlaskiego Śniadania Mistrzów będzie Festiwal Kawy – który współorganizuje Baristacja.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, strefę chilloutu opanuje Zmiana Klimatu, wolontariusze wyprowadzą psiaki ze schroniska na spacer.

Będzie też Kino Pod Gwiazdami – w jego programie film „Szef”.

Miejsce: Ogrody Pałacu Branickich – wejście od ul. Legionowej. Śniadanie potrwa w godz. 10-16, film w plenerze – zbiórka o godz. 21, pokaz rozpocznie się po zmroku.

Wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here