Smakołyki, kawa, a wieczorem film. Sobota w ogrodzie Branickich

0
23

To będzie już drugie w tym roku Podlaskie Śniadanie Mistrzów. Warto zajrzeć do ogrodu pałacu Branickich w sobotę (21 lipca). 

Zabierzcie partnera, przyjaciół, rodziców i dzieciaki, jeśli macie – weźcie czworonoga, koniecznie spakujcie koc i spędźcie z nami tę radosną, leniwą sobotę!

Drugie spotkanie to Rozsmakowani w kinie – każda restauracja przygotuje przynajmniej jedno danie inspirowane wybranym filmem, postacią lub aktorem. W programie jest też wiele dodatkowych atrakcji.

Jak co roku nie zabraknie aromatycznych kaw i orzeźwiających lemoniad, będą lody, coś na słodko i propozycje dla wegan. W Strefie Producentów znajdziecie swoje ulubione produkty z naszego regionu!

RESTAURACJE I KAWIARNIE: Doho Sushi, Z Drugiej Strony Rynku, Cechowa, bistro Dobra Zmiana, Tartalina, Parniczek, Kwestia Czasu, Trattoria Gallo Nero, Hot Burger Bistro, Kawiarnia Zachodnia, SweetFit, 7 Metod, Rowerowa – Mobilne Kawiarnie, Pięć Dębów i Stara Szkoła.

PRODUCENCI: Olejowy Raj, JaglAnka, Pigwoniada, Dworzysk, SVOJE, palarnia kawy La Kafo, Cytrynowe Królowe, a także świeże chleby, miody i oscypki prosto z gór.

Organizatorzy wracają też do wspomnień z pierwszej edycji – w tym roku znów częścią Podlaskiego Śniadania Mistrzów będzie Festiwal Kawy – który współorganizuje Baristacja.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, strefę chilloutu opanuje Zmiana Klimatu, wolontariusze wyprowadzą psiaki ze schroniska na spacer.

Będzie też Kino Pod Gwiazdami – w jego programie film „Szef”.

Miejsce: Ogrody Pałacu Branickich – wejście od ul. Legionowej. Śniadanie potrwa w godz. 10-16, film w plenerze – zbiórka o godz. 21, pokaz rozpocznie się po zmroku.

Wstęp wolny.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here