Kupujemy wygodną męską bieliznę w dużym rozmiarze

Zakupienie bielizny męskiej wydaje się proste, ale w rzeczywistości każdy mężczyzna wie, że nie wszystko, co znajdziemy w sklepach, zapewnia wysoki komfort. Dotyczy to w szczególności tych panów, którzy noszą większe rozmiary. Na co powinniśmy zwrócić wtedy szczególną uwagę?

0
11

Duży rozmiar ubrań to więcej problemów z ich zakupem. Wybór propozycji w sklepach nie jest wtedy tak szeroki, a ponadto nie zawsze ubrania są dostępne w takim stylu, który podoba nam się najbardziej. Jeśli także masz trudności z wyborem odpowiedniej bielizny, sprawdź nasz poradnik!

Slipy czy bokserki?

Jednym z najważniejszych pytań, które będziemy musieli sobie zadać przy doborze męskiej bielizny w dużych rozmiarach, jest jej fason. Zasadniczo mamy dwa rozwiązania, a mianowicie możemy zakupić tradycyjne slipy albo bokserki. Bokserki z kolei dostępne są w dwóch wariantach, czyli jako dopasowane i luźne.

Wielu mężczyzn noszących większe rozmiary nie przepada za slipami – mogą po prostu dawać mniejszy komfort w codziennym użytkowaniu, ponieważ wbijają się w skórę. W związku z tym dobrym wyborem będą bokserki, które są wygodniejsze i lepiej wyglądają – warto pamiętać o tym, że nie każda kobieta lubi slipy.

Przy doborze bokserek, jak już wspomnieliśmy, możemy wybrać te luźniejsze albo bardziej obcisłe. Ich wybór zależy już od mężczyzny – wielu panów woli bokserki bardziej dopasowane, które nie odznaczają się pod ubraniem, inni z kolei lepiej czują się w tych luźniejszych.

Uwaga na obciskającą gumę!

Wiele slipów i bokserek ma wszytą szeroką gumę w pasie, często z logo producenta lub z innymi napisami. Jeśli chcemy zakupić taką bieliznę, zwróćmy uwagę na to, aby guma była bardziej rozciągliwa. W przeciwnym przypadku może dawać dyskomfort i zostawiać na ciele czerwone ślady.

Jaki materiał będzie najlepszy?

Oczywiście, warto postawić na naturalność, czyli na bawełnę. To materiał zapewniający najwyższy komfort, przewiewność, a także bezpieczeństwo. Bawełna w przypadku bokserek obcisłych oraz slipów często jest bardziej elastyczna i może mieć dodatek elastanu, natomiast na bokserki luźniejsze zwykle stosuje się bawełnę o splocie płóciennym, która nie jest już tak sprężysta.

Powinniśmy z kolei unikać bielizny wykonanej z dużym udziałem tworzyw sztucznych, na przykład poliestru czy poliamidu. Sprawdzają się one zasadniczo tylko w bieliźnie termoaktywnej, do której stosuje się specjalne, techniczne tkaniny, które potrafią odprowadzać powietrze i wilgoć i zapewniać wysoki komfort termiczny. Taka bielizna sprawdzi się do uprawiania sportów. Możemy kupić ją w dużych rozmiarach w sklepie internetowym Modny Duży Pan: www.modnyduzypan.pl/18-bielizna.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Przy kupnie bielizny w dużym rozmiarze powinniśmy zwrócić jeszcze uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim dla wielu mężczyzn duże znaczenie ma wykończenie okolic intymnych – niektórzy wolą, aby w tym miejscu znalazł się guziczek, inni chcą, aby w ogóle nie było tam żadnych denerwujących szwów.

Oczywiście, nie zapominajmy też o wzornictwie. Tutaj już wszystko zależy od nas, ale zawsze w szafie warto mieć bieliznę w klasycznych, zawsze modnych kolorach, na przykład w kolorze czarnym, granatowym czy szarym. Sprawdzi się idealnie na randki czy na wizytę u lekarza. Bielizna z różnymi wzorami i napisami powinna być gustowna – śmieszne napisy mogą się szybko znudzić, więc lepiej postawić na coś, co posłuży nam na dłuższy czas.

Warto też wspomnieć o marce. W sklepach możemy znaleźć bieliznę markową, ze znanym logo. Zasadniczo jest ona lepszej jakości od bielizny najtańszej, ale wcale nie musimy wydawać na ten cel fortuny. Przy kupnie najlepiej dotknąć materiału – jeśli będzie grubszy, mięsisty, gładszy, wtedy bielizna będzie wygodniejsza i będzie mogła posłużyć nam na dłuższy czas.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here