Mieszkaniec powiatu sokólskiego za pośpiech stracił prawo jazdy

Policjanci z białostockiej drogówki zatrzymali na trasie generalskiej kierowcę volvo, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 kilometrów na godzinę

Mężczyzna został ukarany mandatem, a jego konto zasiliły punkty karne. Kierowca stracił też prawo jazdy.

Policjanci z białostockiej „drogówki” każdego dnia zwracają uwagę na kierowców, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego. Wczoraj po południu kontrolowali prędkość na trasie generalskiej w Białymstoku.
Po 7, na ulicy Generała Andersa, zatrzymali do kontroli drogowej volvo. Okazało się, że za jego kierownicą siedział mieszkaniec powiatu sokólskiego.

Kierowca jechał z prędkością 129 km/h, gdzie obowiązuje „siedemdziesiątka”. Swoją prędkość tłumaczył pośpiechem do pracy.

Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów. Za przekroczenie prędkości powyżej 50 kilometrów w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.