Białystok. Organizatorzy ujawnili pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznych Juwenaliów

0
26

Politechnika Białostocka ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące tegorocznych Juwenaliów. W tym roku święto kultury studenckiej odbędzie się 17 i 18 maja na kampusie Politechniki Białostockiej, a sztab organizacyjny pracuje od października ubiegłego roku

Dni Kultury Studenckiej w Białymstoku – po trzyletniej przerwie – odbędą się drugi rok z rzędu. To na pewno znakomita informacja nie tylko dla wszystkich studentów w Białymstoku, ale także mieszkańców stolicy województwa podlaskiego.

Będzie to czas wypełniony ciekawymi koncertami wielkich gwiazd polskiej sceny muzycznej. Pierwszą z nich poznaliśmy już dziś – to Kayah. Na scenie głównej – plenerowej, a także scenach klubowych nie zabraknie m.in. popu, rapu, disco.

Tradycyjnie Juwenalia odbędą się w miejscu doskonale znanym wszystkim studentom oraz mieszkańcom – na terenie kampusu Politechniki Białostockiej. Miasto Białystok wspiera to wydarzenie finansowo.

 – Na tegoroczne Juwenalia przekażemy 50 tysięcy zł. To ważne wydarzenie dla całej studenckiej społeczności Białegostoku, ale nie tylko. Zawsze w tym święcie uczestniczy mnóstwo osób z całego regionu i jest to też wspaniała promocja naszego miasta – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki.

Wejście na Juwenalia Białystok będzie objęte biletami.

Ich sprzedaż właśnie się zaczyna. Zainteresowani tym wydarzeniem powinni śledzić fanpage Juwenalia Białystok. Tam też będą zamieszczane szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy.