Tragiczny wypadek na DK 61 – W wypadku zginęło dziecko

Dzisiaj rano na Drodze Krajowej nr 61, w okolicy miejscowości Budy Stawiskie (pow. kolneński). Doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

W zdarzeniu drogowym brało udział dwa pojazdy. Niestety zdarzenie okazało się tragiczne w skutkach. W wypadku zginęła jedna osoba – dziecko.

Droga może być  zablokowana nawet do kilku godzin – objazd z Lomży w Piatnicy DW 668 do m Przytuly i DW 648 do m Stawiski.

EDIT 8:45:

W zdarzeniu brały udział 2 pojazdy osobowe. Volkswagen Golf oraz Opel który jechał od strony Łomży, w tym aucie podróżowało 4 osoby w tym małe dziecko. Kierowca tego pojazdu z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się z jadącym od miejscowości  Stawiski Volkswagenem

W wyniku tego zdarzenia zginęło to małe dziecko, natomiast obaj kierowcy oraz pasażerowie Opla (mężczyzna i kobieta) zostali przewiezieni do szpitala.

Stan trzeźwości na chwilę obecną jeszcze nie jest znany