Ponad milion złotych na kulturę

0
2

Milion czterysta pięćdziesiąt tysięcy złotych to budżet corocznego konkursu ofert w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Dotyczy projektów, które będą realizowane w 2019 roku. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 grudnia.

W otwartym konkursie ofert mogą wziąć udział podmioty, które zgłoszą działania wspierające i promujące ofertę kulturalną w naszym mieście. Wśród tych działań mogą być m.in. wydarzenia o wysokiej randze artystycznej – festiwale, konkursy, prezentacje, spektakle. Proponowane przedsięwzięcia muszą zostać zrealizowane w 2019 roku, między 2 stycznia a 31 grudnia. O przyznanie dotacji mogą ubiegać się m.in. organizacje pozarządowe, stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego czy spółdzielnie socjalne. Jeden oferent może złożyć maksymalnie dwie oferty.

Ofertę należy sporządzić i złożyć przez platformę www.witkac.pl. Następnie – wydrukować, podpisać i przynieść w wersji papierowej do Departamentu Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. Słonimska 8, pok. nr 205 do 14 grudnia, do godziny 15.00.

Kamila Bogacewicz

bialystok.pl

 


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here