Odpowie za uszkodzenie ciała

Białostoccy kryminalni zatrzymali 33-latka podejrzanego o uszkodzenie ciała 22-letniego mieszkańca Warszawy. Mężczyzna podczas utarczki słownej uderzył pokrzywdzonego w twarz powodując złamanie szczęki. 22-latek usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Choroszcz podejrzanego o uszkodzenie ciała 22-latka. Do zatrzymania napastnika doszło w poniedziałek w jego miejscu zamieszkania. Jak ustalili pracujący nad sprawą mundurowi do zdarzenia doszło w centrum miasta w nocy z 12 na 13 października tego roku. Wówczas prawdopodobnie między 33-latkiem, a pokrzywdzonym doszło do utarczki słownej, w trakcie której napastnik uderzył mężczyznę ręką w twarz powodując złamanie szczęki. Podejrzany jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.