Finalistki Miss Polski 2024

0
21

Półfinał Miss Polski zakończony

W tym roku po raz 35-ty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. 26 kwietnia Hotel Kolumna Park gościł 59 najpiękniejszych kobiet w Polsce, z których wybrane zostały 32 finalistki.

Dziewczyny podczas Gali Półfinałowej zaprezentowały się w sukniach od Izabeli Janachowskiej. Po pokazie na wszystkie dziewczyny czekał wspaniały bankiet przygotowany przez zespół Hotelu Kolumna Park. Wśród wyłonionych finalistek są dwie reprezentantki każdego województwa.

Województwo Podlaskie reprezentują: Julia Roszko i Karolina Grabowska.

Finalistki całą sobotę spędziły na szkoleniach. Miały okazję wziąć udział w warsztatach makijażowych prowadzonych przez jednego z najlepszych specjalistów w branży- Pawła Borkowskiego, głównego makijażystę marki Estee Lauder w Polsce. Robert Jarek natomiast pokazał dziewczynom jak radzić sobie ze stresem i tremą podczas wystąpień publicznych. Finalistki mogły wziąć udział w praktycznych ćwiczeniach pod okiem Roberta, który zdradził im sekrety dobrego mówcy.  Na koniec dnia czekało na dziewczyny jeszcze jedno spotkanie. Andre Sleigh dyrektor konkursu Miss Supranational opowiedział o tym jak wygląda przygotowanie do konkursów międzynarodowych i podzielił się swoimi cennymi doświadczeniami i radami.

W niedzielę dziewczyny wzięły udział w pierwszej sesji zdjęciowej finalistek, której efekty można już zobaczyć!

Teraz na dziewczyny czekają dwa zgrupowania w Małopolsce, na których będą przygotowywać się do gali, a widzowie dzięki social mediom będą mogli poznać je bliżej. Pierwsze zgrupowanie już 10 czerwca!

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024, podczas której zobaczymy wszystkie 32 finalistki odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce.
Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec- Miss Polski 2023.